Allnature Kokosový sirup BIO 350 g
Produkt je na skladě!

Allnature Kokosový sirup BIO 350 g

Kokosový sirup je přírodní sladidlo s jemnou karamelovou chutí, která se prolíná s kokosovými podtóny. Sirup má nízký glykemický index 35, takže je často vyhledáván i diabetiky a má všestranné využití ve studené i teplé kuchyni.

Kokosový sirup se získává stejně jako kokosový cukr, nařezáváním palmové okvětí kokosu, ze kterého se následně sbírá nektar. Ten se velmi šetrně zahřívá, aby se z něho odpařila část vody. Takto získaný sirup má krásně zlatavou barvu, hustou konzistenci a chuť i vůni karamelu s podtóny kokosu. Kokosový sirup se velmi dobře rozpouští a lze ho využít nejen při slazení teplých a studených nápojů, ale například i při pečení zákusků, přípravě různých marinád, dresinků na maso, zálivek do salátů, při slazení ranních cereálií, nebo jako pojivo při výrobě domácích cereálních tyčinek.

Složení: 100% zahuštěný nektar z květů kokosové palmy.

Energetická hodnota 1309kJ/312kcal
Tuky
z toho nasycené mastné kyseliny
0,1 g
0 g

Sacharidy
z toho cukry

78 g
78 g

Bílkoviny

0 g

Sůl 0,13 g

 

Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Nevystavujte slunečním paprskům.

Allnature je českým výrobcem zdravé a vysoce kvalitní výživy, která čerpá z přírodních zdrojů. Všechny obsažené suroviny jsou pečlivě sklízeny a zpracovávány, baleny, skladovány i přepravovány tak, aby splňovaly i ty nejvyšší nároky na kvalitu přírodních produktů. Zdravá výživa z přírodních rostlinných zdrojů od značky Allnature je skvělou volbou pro všechny spotřebitele, kteří chtějí být přírodě nablízku.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: