Fitnesscoffee Fitness Coffee Fully Active Antioxidant Blend mletá káva 250 g
Produkt je na skladě!

Fitnesscoffee Fitness Coffee Fully Active Antioxidant Blend mletá káva 250 g

Káva FITNESS COFFEE® díky své patentové receptuře bez konzervačních látek prokazatelně dodává energii, zrychluje metabolismus, odstraňuje zažívací potíže, podporuje hubnutí a hlavně výborně chutná.  Obsahuje 16 druhů bylin, které vaše tělo doplní o antioxidanty a živiny, přičemž není nutné se vzdát ranního šálku kávy. Lahodná káva pražená v Itálii neobsahuje umělé přísady, barviva, konzervační látky, cukry. 

Káva Fitness Coffee® je první zdravá káva, která Vás dostane do formy! Od té doby autoři kávy Fitness Coffee® rozšířili spolupráci s podnikateli v různých zemí a výrobek je distribuován po celém světě, v Evropě, v Austrálii, v Severní Americe. Káva Fitness Coffee® slaví úspěchy na obchodních trzích, kdekoliv se objeví. Káva Fitness Coffee® je zcela přírodní produkt, pražený ve městě Bracciano, oblast Lazio, Itálie. Autoři jsou pyšní na svůj výrobek a na účinky, které se dostaví při posezení u šálku kávy Fitness Coffee®. Jedná se o zcela přírodní způsob, jak doplnit do těla potřebné živiny prostřednictvím posezení u šálků Fitness Coffee®. Káva Fitness Coffee® Vám přináší více energie, podporuje metabolismus a je bohatá na antioxidanty. Fitness Coffee® je známa vysokým obsahem antioxidantů. Káva je pražena z nejkvalitějších zrn kávy druhů ARABICA a ROBUSTA.

Složení FITNESS COFFEE ACTIVE BLEND: 100% káva Arabica a Robusta, Yerba matte, lékořice, máta peprná, sladká máta, skořice, hořký a sladký pomeranč, zázvor, kardamon, citrónový sporýš, čínský badyán, zelený anýz, hřebíček, rodiola rosea, kurkuma.

Způsob užívání: 2-3šálky kávy denně, vhodné do pressovarů, nebo i jako klasická překapávaná káva či turek. Dávkování je indiviudální. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, dále pro osoby trpící kardiovaskulárními chorobami a hypertenzí.

 

 

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: