Crystal Spring Salt of the Earth deostick 90 g
Produkt je na skladě!

Crystal Spring Salt of the Earth deostick 90 g

Přírodní tuhý deodorant Salt of the Earth je vyroben z čistě minerálních solí, které nám dává matka Země. Deodorant obsahuje 100% Potassium Alum - antibakteriální minerální sůl, která se používá pro ochranu před zápachem již po několik staletí.

Deodorant Salt of the Earth zanechává na pokožce velmi tenký minerální film, který působí antibakteriálně, a zabraňuje tak vzniku zápachu způsobeného bakteriemi potu. Minerální deodorant poskytuje dlouhodobou ochranu.

Deodorant neobsahuje Aluminium chlorohydrate, parabeny ani alkohol. Je 100% neparfémovaný. Deodorant nezanechává bílé stopy a je vhodný pro ženy i muže, vegetariány a vegany.

Doporučené použití: Před nanesením na pokožku opláchněte krystal studenou vodou, po použití také. Nanášejte na čistou pokožku.

Deodorant získal několik světovýh ocenění Beauty Awards!

Složení: 100% Potassium Alum.

Crystal Spring poprvé představili řadu minerálních deodorantů v Anglii před více než 20 lety, a dodnes ji rozšiřují a inovují. V poslední době získali mnoho prestižních ocenění – například „Best natural deodorant 2013“ nebo cenu časopisu Green Parent Magazine´s – Natural Beauty Award. Všechny deodoranty Salt of the Earh jsou 100% přírodní a neobsahují chemické látky jako alkohol, aluminium chlorohydrat (hliníková sloučenina), triclosan, parabeny (konzervanty ) a propyleny.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: