COSM'ETIKA Barva na vlasy Černá 100g
Produkt je na skladě!

COSM'ETIKA Barva na vlasy Černá 100g

Rostlinná, přírodní, prášková barva 100% bio henna s odstínem hnědé nejen, že vlasům dodá teplý hnědý a přirozený odstín, ale zároveň dodá  pečující složky, které pronikají do hloubky vlasového vlákna. Přírodní barva je určena k extrémní výživě vlasů, dosažení vysokého lesku, hebkosti a objemu. Barva je vhodná pro vegany.

Použití: 25 g barvy vystačí bohatě pro krátké vlasy, 50 g pro střední a dlouhé vlasy. Smíchejte směs s teplou až horkou vodou v poměru směs ku vodě 1:3. Naneste rozmíchanou směs na vlasy ihned, jakmile se teplota stane příjemnou. Vlasy zabalte do fólie a ručníku a nechte působit minimálně 60 - 90 minut. Všechny barvy na vlasy Cosmetikabio můžete na vlasech nechat libovolně dlouho. Vyčkejte tak nejméně 45-90 minut. Opláchněte vodou. Použití šamponu a následné péče po smytí směsi je na vás.

cpkvegan

Složení: Rubia cordifolia, Indigofera tinctoria, Eclipta alba, Emblica officinalis, Lawsonia inermis, Acacia catechu, Coffea arabica, Hibiscus rosa sinensis, Trigonella foenum-graecum.

COSM'ETIKA je českou značkou přírodní a veganské dekorativní kosmetiky. Vznikla v roce 2011 v Itálii  a hlavním cílem bylo vyrábět přírodní kosmetiku se 100% čistým složením. Produkty neobsahují suroviny z mrtvých zvířat, a jsou tak vhodné i pro vegetariány a vegany. 

Cosm´etika je certifikovaná CPK a označena Vegan britskou Vegan Society a narozdíl od jiných značek přírodní dekorativní kosmetiky neobsahuje karmín, šelak, lepek, mastek ani jiné obvyklé škodlivé látky běžné v kosmetice. Cosm´etika je balena v krásných papírových obalech, které jsou 100% recyklovatelné. 

 

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: