Coslys Bělící zubní pasta propolis 100 g
Produkt je na skladě!

Coslys Bělící zubní pasta propolis 100 g

Pravidelné používání bělicí zubní pasty Propolis značky Coslys přináší zdravější a bělejší zuby. Pasta je vhodná pro kuřáky nebo milovníky čaje a kávy. Zásadité pH zubní pasty chrání před působením kyselin, zároveň vyrovnává pH v ústech (pH 8,1) a předchází tak zubnímu kazu. Složení je bohaté na propolis, který má léčivé a regenerační účinky na dutinu ústní. Obsažené minerální soli přirozeně mineralizují zuby a posilují sklovinu.

Použití: Pasta je vhodná pro každodenní používání, není slaná a má jemnou mátovou příchuť. Vhodná při homeopatické léčbě. Není vhodná pro děti do sedmi let. Neobsahuje SLS ani fluor.

Složení: Glycerin, Aqua (Water), Dicalcium Phosphate Dihydrate, Silica, Titanium Dioxide, Sodium Bicarbonate, Aroma (Flavour), Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Xantan Gum, Alcohol, Propolis Extract1), Stevia Rebaudiana Extract, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Potassium Hydroxide, Limonene.
1) Organic agriculture

 ecocert

COSLYS je francouzská značka pečující kosmetiky, která si zakládá na svém čistě přírodním původu. Tato malá kosmetická společnost vznikla už před téměř 30 lety a ve Francii patří mezi jednu z nejprodávanějších značek přírodní kosmetiky. Nabízí široký výběr kvalitních produktů pro péči o pleť, tělo i vlasy. Všechny produkty obdržely certifikát přírodnosti Cosmetique Bio nebo Ecocert. 

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: