Coco Glam přírodní prášek pro bělení zubů s aktivním uhlím BIO 30 g
Produkt je na skladě!

Coco Glam přírodní prášek pro bělení zubů s aktivním uhlím BIO 30 g

Zubní prášek Coco Glam obsahuje aktivní látky jako aktivní uhlí z kokosových slupek v bio kvalitě, které je vysoce porézním materiálem se známou schopností absorbovat a vázat nečistoty, usazeniny i těžko odstranitelné skvrny či odlišná zabarvení takříkajíc přímo od kořene a díky tomu vám dopřeje krásně bílé zuby. Leští váš chrup a odstraňuje toxiny. Bentonitový jíl neboli aztécká hlína. Detoxikuje vaše ústa a dokonce jim dodává cenné minerály jako je vápník, křemík či draslík. Posiluje zubní sklovinu. Extrakt z máty v bio kvalitě je plný blahodárně působících látek (jako třeba flavonoidy, třísloviny či kyselina octová) a zaměřuje se na záněty a infekce v ústní dutině. Má tišící schopnosti na zuby i dásně a zanechá ve vašich ústech svěží pocit. Extrakt z pomerančové kůry v bio kvalitě je vysoce účinným přírodním bělidlem a pomáhá odstraňovat skvrny.

Zkuste.

Doporučené použití: Ponořte čistý, navlhčený kartáček do Coco Glamu. Asi 2 minuty si zuby čistěte jemnými, krouživými pohyby. Příliš netlačte. Při čištění mějte rty sevřené. Vše pečlivě vyplivněte a pořádně si ústní dutinu vymyjte. Pro udržení zářivě bílých zubů stačí Coco Glam používat 1 - 2x týdně, ale pro nejlepší výsledky ho doporučujeme používat denně.

Složení: Aktivní uhlí z kokosu*, bentonitový jíl, extrakt z máty*, extrakt z pomerančové kůry*. * = suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství.

vegan

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: