Cannaderm Vlasové sérum Capillus 40 ml
Produkt je na skladě!

Cannaderm Vlasové sérum Capillus 40 ml

Cannaderm Capillus speciální vlasové sérum s konopným proteinem je vhodný pro ošetřování a zklidnění vlasové pokožky s projevy seborey, nadměrné tvorby lupů a svědění. Účinné výtažky a snížené pH vlasového séra působí jemně chladivým efektem, osvěžují pokožku a rychle zklidňují podráždění i svědění. Při opakovaném používání se výrazně omezuje výskyt lupů a šupin ve kštici i nadměrná tvorba mazu, pokožka hlavy je zklidněná, dobře hydratovaná, bez svědění a podráždění. Zlepšuje se také stav a vzhled vlasů. Účinné látky: konopný extrakt, panthenol, máta, yzop, sůl z Mrtvého moře.

Použití: Před použitím protřepejte! Odlomte hrot ampule a její obsah postupně jemně vmasírujte do pokožky hlavy. Postupně naneste sérum na celou pokožku hlavy i podél vlasové linie. Neoplachujte!  Aplikujte buď do umytých, ručníkem prosušených vlasů nebo mezi mytími pro osvěžení a zklidnění vlasové pokožky s projevy seborey. Vlasy dále upravte obvyklým způsobem. Případný sediment na dně ampule není na závadu. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Složení: Aqua, Glycerin, Cannabis Sativa Seed Protein, Citrus Grandis Extract, Cannabis Sativa Seed Extract, Panthenol, Mentha Crispa Oil, Hyssopus Officinalis Extract, Ascorbic Acid, Dead Sea Salt, Xanthan Gum, Sorbitol, Lactic Acid, Inositol, Allantoin.

 logo_CPKbio

Speciální konopná kosmetika značky CANNADERM existuje úspěšně již od roku 2002, kdy ji na český trh zavedla firma Cannabis Pharma-derm, s.r.o. zabývající se vývojem, výrobou a prodejem kvalitní speciální kosmetiky a potravinových doplňků využívajících léčivý efekt konopí. V rámci ČR patří této společnosti naprosté prvenství ve využití konopného oleje v recepturách speciální kosmetiky. Výrazně také přispěla ke změně společenského vnímání konopí.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: