Cannaderm Capillus Šampon stimulační s kofeinem 150 ml
Produkt je na skladě!

Cannaderm Capillus Šampon stimulační s kofeinem 150 ml

Cannaderm Capillus Šampon stimulační s kofeinem je určený speciálně pro šetrné mytí vlasů a účinné ošetřování pokožky hlavy při problémech s nadměrnou ztrátou vlasů. Účinné složky: konopný olej, kopřiva, levandule, zázvor, kofein (stimuluje prokrvení pokožky a přispívá ke zlepšení výživy vlasové pokožky a vlasových váčků).

Použití: Naneste šampon na mokré vlasy a jemně napěňte zejména na pokožce hlavy a po délce vlasů. Nechte alespoň 3–5 minut působit a pak důkladně opláchněte vodou. Dlouhodobým používáním šamponu lze omezit nadměrný úbytek vlasů, zlepšit jejich vzhled a celkovou kondici.

Složení: Aqua, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate (and) Lauryl Glucoside, Cannabis Sativa Seed Oil, Urtica Urens Extract, Ascorbic Acid, Citrus Grandis Extract, Xanthan Gum, Lactic Acid, Cannabis Sativa Seed Protein, Lecithin, Lavandula Angustifolia Oil, Caffeine, Zingiber Officinale Oil.

 logo_CPKbio

Speciální konopná kosmetika značky CANNADERM existuje úspěšně již od roku 2002, kdy ji na český trh zavedla firma Cannabis Pharma-derm, s.r.o. zabývající se vývojem, výrobou a prodejem kvalitní speciální kosmetiky a potravinových doplňků využívajících léčivý efekt konopí. V rámci ČR patří této společnosti naprosté prvenství ve využití konopného oleje v recepturách speciální kosmetiky. Výrazně také přispěla ke změně společenského vnímání konopí.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: