BrazilKeratin Moisturizing Coconut Shampoo 300 ml
Produkt je na skladě!

BrazilKeratin Moisturizing Coconut Shampoo 300 ml

Šampon na vlasy Coconut Shampoo značky BrazilKeratin vaše vlasy spolehlivě zbaví všech nečistot a zároveň jim dodá výživné látky prostřednictvím keratinu, přírodního lecitinu a aloe vera. Keratin je protein, který má výrazně dobrou přilnavost k vlasu. Po aplikaci jsou vlasy znatelně hebčí, vyhlazené a plné lesku. Keratin obsažený v přípravcích pomáhá zpevnit vlasy a dodat jim potřebnou výživu a dokonalý lesk. Šampon je obohacen kokosovou vůníje vyroben v bio formulaci, neobsahuje žádné silikony, ropné produkty, etoxyláty ani parabeny. Používáním šamponů s keratinem přispíváte k získání zdravých a odolných vlasů.

Použití: Šampon naneste na mokré vlasy naředěný vodou v poměru 1 : 3 (3 díly vody), napěňte a poté opláchněte. Následně použijte kondicionér nebo masku.

Složení: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrolyzed Keratin, Hydrogenat Coconut Oil, Lecithin, Glycerin.

Česká společnost BK BEAUTY KERATIN s.r.o. je specialistou v péči o poškozené, melírované a barvené vlasy. Vyrábí a nabízí dostatečně širokou škálu keratinové péče, která je vhodná pro všechny typy vlasů pro profesionální i domácí použití. Produkty BK BEAUTY KERATIN obsahují o mnoho vyšší koncentraci speciálně upraveného keratinu než standardní vlasové  přípravky.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: