BrazilKeratin Maska na vlasy Chocolate 300 ml
Produkt je na skladě!

BrazilKeratin Maska na vlasy Chocolate 300 ml

Čokoládová keratinová intenzivní maska Chocolate od značky BrazilKeratin dokonale a maximálně regeneruje a vyživuje vlasové vlákno. Dodá vlasům nádherný lesk, pevnost, zdravý vzhled a zaručí snadné rozčesávání. Je vhodná pro všechny typy vlasů, obzvlášť je vhodná pro vlasy suché a poškozené. Maska obsahuje extrakt aloe vera se spoustou bioaktivních látek, navíc výživný panthenolvitamín B3 – kyselinu nikotinovou. Keratinová maska funguje na principu chemické reakce, která je na charakteru vlasu nezávislá. 100% regenerace vlasů dlouhých, roztřepených, zeslabených, poškozených UV zářením, barvením a zesvětlováním. Nejúčinnější a nejdokonalejší regenerační systém pro vaše narušené vlasy! 

Po použití dojde ke zpevnění vlasů až o 100 %.

Použití: Vlasy umyjte šampónem. Šampón nechte 10 minut působit,  opláchněte a vysušte. Na suché vlasy naneste tekutý gel keratinové masky a ponechte vlasy minimálně 15–30 minut pod igelitovým sáčkem za občasného promnutí gelu ve vlasech, aby se stejnoměrně rozprostřel po jejich povrchu. Vlasy se tím zapaří. Proces regenerace lze urychlit lehkým zahřátím pomocí fénu. Následně teplou vodou gel z vlasů vymyjte bez použití šampónu. V případě potřeby lze použít kondicionér a sérum BrazilKeratin. Dále vysušte a upravte běžným způsobem. Vhodné pro regeneraci vlasů dlouhých, roztřepených, zeslabených, poškozených UV zářením, barvením, zesvětlováním či trvalou. Po opakovaném použití získají vaše vlasy zpět pevnost, lesk a objem. Doporučená aplikace jedenkrát týdně.

Složení: Aqua, Cetyl Alcohol, Glyceryl Oleate, Cocoa Butter, Quaternium -87, Hydrolyzed Keratin, Acetyl Cysteine, Behentrimonium Chloride, Panthenol, Lecithin, Lactic Acid, Parfum, Tocopherol, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride.

Česká společnost BK BEAUTY KERATIN s.r.o. je specialistou v péči o poškozené, melírované a barvené vlasy. Vyrábí a nabízí dostatečně širokou škálu keratinové péče, která je vhodná pro všechny typy vlasů pro profesionální i domácí použití. Produkty BK BEAUTY KERATIN obsahují o mnoho vyšší koncentraci speciálně upraveného keratinu než standardní vlasové  přípravky.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: