BioAroma Třezalkový svatojánský olej 50ml
Produkt je na skladě!

BioAroma Třezalkový svatojánský olej 50ml

Svatojánský třezalkový olej se získává s rostlinky, která roste běžně na loukách z Třezalky tečkované Třezalka tečkovaná je již dlouho používá pro své protizánětlivé účinky. Pomáhá hojení popraskané kůže a hojení jizev. Urychluje hojení podvrtnutí a pohmožděnin a modřin. Třezalka tečkovaná se také používá k léčbě svalových křečí a napětí. Pro své uvolňující účinky se používá i v menopauze, pokud ženy zažívají úzkostlivé stavy. Masáž břicha a prsou olejem z třezalky v průběhu těhotenství, pomáhá zabraňovat vzniku strií. Lokální aplikace je vhodná k léčbě hemoroidů a na bolavé, křečové žíly, které mohou nastat v průběhu těhotenství.

Svatojánský třezalkový olej od BioAromy využijete na spáleniny od sluníčka nebo drobné popáleniny, popraskanou kůži, rty, oděrky, hemeroidy, akné, ekzémy, čerstvé nebo zanícené ranky, strie, na jizvy nebo jako obklady při bolesti svalů. Třezalkový olej má široké pole působnosti, je téměř povinnost ho vyzkoušet.

Složení: 100% třezalkvý olej.

100% přírodní řecká kosmetika BioAroma ze slunné Kréty, největšího řeckého ostrova, vyrábějící se z tradičních řeckých surovin v rodinné výrobní firmě. Bioaroma je velmi účinná přírodní kosmetika díky vyváženému a jedinečnému obsahu vzácných esenciáních olejů a bylinných výtažků.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: