BioAroma Tělový a masážní olej proti bolesti svalů 100 ml
Produkt je na skladě!

BioAroma Tělový a masážní olej proti bolesti svalů 100 ml

Tělový a masážní olej obsahuje extrakty ze šavěje, arniky, eukalyptu a máty, které působí proti bolestem svalů a jsou těmi pravými esenciálními oleji pro svalovou regeneraci. Kyselina mléčná vzniká ve svalech při štěpení glukózy. Při každodenní činnosti se v malém množství, které se tvoří, přesouvá do jater, kde se mění zpět na glukózu. Glukóza slouží jako hlavní zdroj energie pro svaly při zvýšené fyzické aktivitě a námaza. To způsobuje zvýšenou tvorbu kyseliny mléčné.  Pokud je zátěž nadměrná, je nadměrná i tvorba této kyseliny a ta se pak následně nestíhá odvádět ze svalů. Kyselina mléčná pak ve svalech zůstává, způsobuje bolest svalů a svalové napětí. Tělový a masáží olej pomáhá vyplavovat toxiny a kyselinu mléčnou ze svalů a tím předchází bolesti svalů po sportovním výkonu nebo jiné fyzické zátěži. Při použití oleje proti bolesti svalů před očekávánou námahou působí preventivně proti svalovým bolestem a urychluje následnou rekonvalescenci. Pokožku zanechává svěže provoněnou a sametově hebkou. Mandlový olej používáme do našich tělových a masážních olejů i přes jeho vyšší cenu pro jeho jedinečné vlastnosti. Obsahuje vitamíny A, E, F, draslík, vápník, hořčík, pokožce dodává sametovou hebkost, zklidňuje podráždění a pokožku chrání.

Přírodní kosmetika BioAroma obsahuje čisté rostlinné a esenciální oleje, neobsahuje vodu a je tedy skutečně bez konzervantů, neobsahuje žádné chemikálie, nejsou testovány na zvířatech a řada obsažených esenciálních olejů je v bio kvalitě s certifikátem Bio Hellas. 

Doporučené použití:  Aplikujte malé množství oleje na vlhkou pokožku a vmasírujte na bolavá místa nebo postižené oblasti.

Složení: Prunus Amygdalus Dulcius (Sweet Almond) OilOlea Europaea (Olive) Fruit Oil, Arnica Cordifolia (Arnica) Extract, Salvia Officinals (Sage) Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Arvensis (Mint) Leaf Oil, Orianum Heracleoticum (Oregano) Flower Oil, Linalool *.

100% přírodní řecká kosmetika BioAroma ze slunné Kréty, největšího řeckého ostrova, vyrábějící se z tradičních řeckých surovin v rodinné výrobní firmě. Bioaroma je velmi účinná přírodní kosmetika díky vyváženému a jedinečnému obsahu vzácných esenciáních olejů a bylinných výtažků.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: