Bioaroma Karobový scrub s levandulí 200ml
Produkt je na skladě!

Bioaroma Karobový scrub s levandulí 200ml

Tělový karobový peeling s krétským karobovým sirupem, levandulí a karobovými zrníčky – cesta k hladké a zářící pokožce vašeho těla. Kůže je největší orgán našeho těla, je tvořena několika vrstvami a její nejsvrchnější část se neustále obnovuje. Celá pokožka se obmění asi za tři týdny, ale čím jsme starší, tím se tento proces zpomaluje. Proto je dobré si jednou až dvakrát týdně udělat peeling a pomoci tak pokožce zbavit se odumřelých buněk a zregenerovat. BioAroma vyvinula přípravek, který si zamilujete. Kombinace krétského karobového sirupu, levandule a karobových zrníček Vám pokožku krásně vyhladí, napomáhá rozproudění lymfy a navíc ji bohatě vyživí. Karob je plný vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Levadule je známá pro své hojivé účinky a pomáhá regeneraci kožních buněk. Ani v tomto přípravku nechybí kouzelná krétská bylinka Diktamos, která má zpevňující schopnosti a je velmi účinná v boji proti celulitidě i striím. BioAroma karobový peeling navíc tak krásně voní, že si tento rituál budete dopřávat opravdu s radostí.

Použití: Karobový peeling aplikujte na vlhkou pokožku a krouživými pohyby vmasírujte. Můžete nechat chvíli působit a poté opláchněte teplou vodou.

Tip na celulitidu: Po použití karobového peelingu aplikujte na stehna a břicho náš krém proti celulitidě a okamžitým výsledkem budete ohromeny. Vaše pleť bude tak pevná a hladká, že Vás to bude neustále nutit hladit se :-). To vřele doporučujeme, protože sebepohlazení, má sílu uzdravení!

Složení: Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Ceratonia Siliqua (Carob) Seed extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Origanum Dictamnus (Dittany) Flower steam extract, Ceratonia Siliqua (Carob) Fruit Extract, Sodium Chloride, Levandula Angustifolia (Lavender) Oil, Ceratonia Siliqua (Carob) Extract Oil, Linalool * *components of essential oils.

bioaroma

100% přírodní řecká kosmetika BIOAROMA ze slunné Kréty, největšího řeckého ostrova, se vyrábí z tradičních řeckých surovin v rodinné výrobní firmě. BIOAROMA je velmi účinná přírodní kosmetika díky vyváženému a jedinečnému obsahu vzácných esenciáních olejů a bylinných výtažků.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: