Bioaroma Esenciální olej Levandule 5 ml
Produkt je na skladě!

Bioaroma Esenciální olej Levandule 5 ml

Éterický olej levandule značky Bioaroma je doporučován při nespavosti, bolestech hlavy, migréně, dýchacích obtížích, oceňován pro výrazné regenerující účinky na pleť, snižování krevního tlaku a účinný je proti molům. Éterické oleje Bioaroma jsou extrahované přímo na Krétě metodou destilace pomocí páry s co nejnižší teplotou. Éterické oleje obsahují esenci vybrané rostliny nebo kombinace rostlin, působí na psychiku, emoce, ovlivňují tělesné funkce. Při vhodně zvolené kombinaci esenciálních olejů pomáhají v boji proti nemocem, posilují imunitu a působí preventivně. Éterické oleje vyrábí z rostlin v bio kvalitě pěstovaných bez použití chemikálií vysoko v horách. Ty jsou vykupovány od místních farmářů. Některé byliny rostou v divoké krétské přírodě a jsou sbírány v přesně určený čas.

Užijte si levandulový olej ze slunné Kréty několika způsoby:

Proti akné a podráždění pleti: Několik kapek naneste na obličej, můžete použít pouze na problémové oblasti nebo na celý obličej. Poté vetřete velmi malé množství Bioaroma Krému proti akné.

Akné ve vlasech, stroupky ve vlasech: Levandule je skvělá pomocnice při zmírnění akné a stroupků ve vlasech. Naneste kapičku lokálně na postižená místa nebo levanduli nakapejte na několik míst do vlasů a promasírujte. Aplikujte alespoň 2x denně nebo minimálně jednou denně a do týdne zaznamenáte výrazné zmírnění potíží.

Proti pupínkům po holení: Ihned po holení potřete pokožku několika kapkami esenciálního oleje Levandule. Pupínky nemají šanci se vytvořit.

Proti nespavosti: Nakapejte 2–3 kapky na polštář a nechte se unášet vůní levandule do říše snů.

Sluncem spálená pokožka: Smíchejte v dlani avokádový olej s 5 kapkami esenciálního oleje levandule a naneste na spálenou pokožku.

Úžasná relaxační masáž s orientální vůní: Smíchejte 10 kapek levandule, 10 kapek jasmínu a 10 kapek ylang-ylangu ve 100 ml mandlového oleje nebo jojobového oleje a vytvořte si svůj originální masážní olej s orientální vůní.

Relaxační masáž pro děti: Zkombinujte 20 kapek mandarinky oleje s 10 kapkami levandulového oleje ve 100 ml mandlového oleje a masírujte své dítě po koupeli pro uvolnění a navození relaxace a spánku. Poté přikryjte měkoučkou dekou a dopřejte svému pokladu sladký spánek.

Proti molům: Na kapesník nakapejte několik kapek éterického oleje levandule a dejte do skříně nebo zásuvky.

Přírodní repelent proti komárům: Levanduli lze použít neředěnou na kůži, takže můžete tímto esenciálním olejem natřít celé tělo. Vhodný i pro děti.

Do čaje velmi relaxační a aromatické: Vynikající chuť vašemu nápoji dodá jedna kapka levandulového esenciálního oleje.

Použití: Nepoužívejte neředěné na kůži. Při citlivé pokožce proveďte test snášenlivosti. Držte z dosahu dětí. Chraňte oči. Nedoporučujeme použití těhotným a kojícím ženám bez porady s odborníkem.

Složení: Esenciální olej ze 100% přírodních surovin.

100% přírodní řecká kosmetika BIOAROMA ze slunné Kréty, největšího řeckého ostrova, se vyrábí z tradičních řeckých surovin v rodinné výrobní firmě. BIOAROMA je velmi účinná přírodní kosmetika díky vyváženému a jedinečnému obsahu vzácných esenciálních olejů a bylinných výtažků.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: