Bioaroma Diktamový olej 50 ml
Produkt je na skladě!

Bioaroma Diktamový olej 50 ml

Vynikající účinky 100% čistého esenciálního oleje Diktamos značky Bioaroma v extra panenském olivovém oleji s ant-age účinky na obličej i tělo. Esenciální olej Diktamos, který je od časů Mínojců tajemstvím krásy krétských žen, se setkává s tekutým zlatem Kréty, olivovým olejem, aby vytvořili dokonalý elixír krásy. Diktamos je výjimečná bylinka, která roste jedině na řeckém ostrově Kréta. Aristoteles říkal, že když divoké kozy postřelené otrávenými šípy lovců, žvýkají diktamové listy a následně olizují svou ránu, tak se dokonale zacelí a zahojí! Diktamový olej může být doporučován na suchou pokožku, jizvy po akné, drobná poranění, podráždění kůže i proti stárnutí pleti.

Éterické oleje Bioaroma jsou extrahované v jejich vlastní destilerii přímo na Krétě metodou destilace pomocí páry s co nejnižší teplotou. Éterické oleje obsahují esenci vybrané rostliny nebo kombinace rostlin, působí na psychiku, emoce, ovlivňují tělesné funkce. Při vhodně zvolené kombinaci esenciálních olejů pomáhají v boji proti nemocem, posilují imunitu a působí preventivně. Éterické oleje Bioaroma se vyrábí z rostlin v bio kvalitě pěstovaných bez použití chemikálií vysoko v horách. Ty jsou vykupovány od místních farmářů. Některé byliny rostou v divoké krétské přírodě a jsou sbírány v přesně určený čas.

Použití: Pro lepší dávkování je olejíček opatřen pumpičkou, díku tomu odměříte přesně tolik, kolik potřebujete. Na obličej s dekoltem stačí jedno stlačení pumpičky. Tuto dávku si jemně vetřete do pokožky na obličeji i krku a nezapomeňte na dekolt. Pokud chcete, aby se olejíček lépe vstřebal, vmasírujte jej krouživými pohyby do pokožky. Bylinky se rychleji dostanou do hlubších vrstev pokožky a mohou rychleji a silněji začít působit. Výborný i jako podkladová báze pod make-up.

Složení: 100% přírodních surovin.

100% přírodní řecká kosmetika BIOAROMA ze slunné Kréty, největšího řeckého ostrova, se vyrábí z tradičních řeckých surovin v rodinné výrobní firmě. BIOAROMA je velmi účinná přírodní kosmetika díky vyváženému a jedinečnému obsahu vzácných esenciálních olejů a bylinných výtažků.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: