Barbara Hofmann kosmetická houba Konjac zelená
Produkt je na skladě!

Barbara Hofmann kosmetická houba Konjac zelená

Kosmetická houba Konjac zelená od firmy Barbara Hofmann je skvělým pomocníkem pro každodenní péči o pokožku obličeje. Čistí, odličuje a přirozeným způsobem podporuje mikrocirkulaci krve v pokožce. Zanechává tak pleť zdravě vypadající a pružnou. Navíc, čistá přírodní vlákna jsou obohacena o extrakt ze zeleného čaje, který je plný antioxidantů.

Zelená kosmetická houba o průměru 6,5 centimetru vám zpříjemní péči o pokožku a usnadní odličování. Můžete si s ní dopřát masáž jen občas, ale nejvhodnější je zařadit ji do každodenní odličovací rutiny. Zlepšuje totiž přirozené regenerační schopnosti pokožky. Rostlinná vlákna ze zmijovce indického pleť jemně masírují, uvolňují usazené nečistoty a pomáhají čistit póry. Pravidelná masáž také stimuluje elasticitu pleti.

Obsažený extrakt ze zeleného čaje podporuje svěží vzhled pokožky, zanechává pleť zklidněnou, jemnější a lehce ji tonizuje. Čaj má lehké přirozené antibakteriální účinky a podporuje hojení pleti, jeho účinků si tak užijí všechny typy pleti.

Doporučené použití: Před použitím namočte houbu do vlažné vody a nechte ji nabobtnat a změknout. Po použití ji propláchněte čistou vodou, opatrně vyždímejte a volně pověste, aby mohla uschnout. Houba je opatřena praktickou šňůrkou, za kterou ji můžete po použití zavěsit a nechat usušit.

Konjac houbu můžete používat v kombinaci se svým oblíbeným odličovacím gelem či mýdlem, ale i jen tak. Při každodenním použití vám houba vydrží sloužit zhruba 2 měsíce. Díky použitým rostlinným materiálům ji pak můžete vyhodit na kompost a zrecyklovat.

Složení: Zmijovec indický vlákna, Spraš.

Veganské kosmetické štětce německé společnosti Barbara Hofmann přináší kvalitní pomůcky pro každodenní líčení za velice příznivé ceny. Štětce jsou vyrobeny ze sekvojového či bambusového dřeva a jemných syntetických štětin. Se štětci se snadno manipuluje, perfektně padnou do ruky a lehce s nimi docílíte precizního líčení.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: