Alva Vyrovnávací krém pro suchou a smíšenou pleť Rhassoul 75 ml
Produkt je na skladě!

Alva Vyrovnávací krém pro suchou a smíšenou pleť Rhassoul 75 ml

Vyrovnávací krém Rhassoul značky Alva je ideální pro potřeby smíšené pleti, kdy účinně a šetrně pečuje o citlivá a suchá místa pokožky, jako jsou tváře a čelo. Ještě účinnější je v kombinaci s produkty Alva Clear up systému. Jojobový olej a bambucké máslo vyhlazují pleť a propůjčují jí sametovou hebkost. Aloe vera dodává přirozenou hydrataci a spolu s éterickými oleji pomáhá pleti obnovit přirozenou rovnováhu. TIP: Po úspěšném používání Rhassoul Clear up systému a ústupu akné doporučujeme používat místo Rhassoul aktivního krému.

Použití: Aplikujte na čistou a suchou pokožku obličeje.

Složení: Water, jojoba oil, lecithin, lipids, aloe vera, shea butter, alcohol, beeswax, tea tree oil, fragrance, calendula extract, xanthan, ylang-ylang oil, citric acid, potassium sorbate, limonene, linalool.

ecocert

Alva - 100% přírodní biokosmetika nabízí široké spektrum výrobků pro pleťovou péčí počínaje, vlasovou péčí, oblíbenými deo krystaly, speciální řadu Rhassoul z marockého jílového kamene proti akné  a specialitami z tea tre oleje konče. Kosmetika Alva není testována na zvířatech, má 100% přírodní původ, bez chemických konzervantů a přísad na bázi ropy, dermatologicky testována a s obsahem alkoholu max.3%.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: