ALVA FOR HIM TĚLOVÉ MLÉKO 175ml
Produkt je na skladě!

ALVA FOR HIM TĚLOVÉ MLÉKO 175ml

Tělové mléko se sportovní vůní a hydratačními účinky pro každodenní použití po Tělové mléko se sportovní vůní a hydratačními účinky pro každodenní použití po sprchování, koupání nebo saunování. Dodává pleti cenné rostlinné oleje a vitamín E. Zlepšuje tak přirozenou vlhkost a působí proti podráždění.

Vitalizující sportovní vůně vás osvěží a vyvolává příjemný pocit po celém těle.. Dodává pleti cenné rostlinné oleje a vitamín E. Zlepšuje tak přirozenou vlhkost a působí proti podráždění. Vitalizující sportovní vůně osvěží každého muže a vyvolává příjemný pocit po celém těle.

Nová řada přípravků pro muže FOR HIM  bezezbytku splňuje přísná kritéria pro získání certifikátů EcoCert, Bio a Vegan. Přináší tak čistě přírodní péči, která odpovídá speciálním potřebám mužské pleti. Inovací v těchto výrobcích je unikátní  Alva Tropic-hydratující systém. produkty mají certifikaci EcoCert, Vegan, Bio.

Doporučené použití: Naneste na čistou pokožku po sprchování, koupání nebo saunování. 

ecocert vegan

Alva 100% přírodní biokosmetika nabízí široké spektrum výrobků pro pleťovou péčí počínaje, vlasovou péčí, oblíbenými deo krystaly, speciální řadu Rhassoul z marockého jílového kamene proti akné  a specialitami z tea tre oleje konče. Kosmetika Alva není testována na zvířatech, má 100% přírodní původ, bez chemických konzervantů a přísad na bázi ropy, dermatologicky testována a s obsahem alkoholu max.3%.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: