Alva Balzám na nohy 100 ml
Produkt je na skladě!

Alva Balzám na nohy 100 ml

Balzám na nohy značky Alva působí díky obsahu pravého oleje manuka a jiných éterických olejů proti tvorbě spor, z nichž vznikají plísně. Výborný pomocník při návštěvě společných bazénů, saun nebo při sportu. Stimuluje obranné mechanismy pokožky, a proto předchází dalším kožním nemocem a nepříjemnostem. Éterické oleje navíc pokožku osvěžují a působí proti nepříjemnému pachu nohou.

Měkká a udržovaná pokožka nohou je důležitou součástí reflexní terapie chodidel. Výsledek působení a správné péče můžete pocítit na všech orgánech a celkově na zdravotním stavu. 99,7 % všech složek je přírodního původu, 23,5 % všech složek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Použití: Aplikujte na čistou a suchou pokožku postižených míst dle potřeby.

Náš tip: Pro dosažení maximálního účinku je ideální použití v kombinaci s Alva Balzámem na ztvrdlou pokožku.

Složení: Water, sunfl ower oil*, beeswax, emulsifi er1, rosemary oil1, tea tree oil*, xanthan, manuka oil2, potassium sorbate, citric acid1, limonene1, linalool.

* suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství

ecocert

100% přírodní biokosmetika ALVA nabízí široké spektrum výrobků pro pleťovou péči počínaje vlasovou péčí, oblíbenými deokrystaly, speciální řadu Rhassoul z marockého jílového kamene proti akné a specialitami z tea tree oleje konče. Kosmetika ALVA není testována na zvířatech, má 100% přírodní původ, bez chemických konzervantů a přísad na bázi ropy, je dermatologicky testovaná a má obsah alkoholu max. 3 %.

Sleva "MAMSERADA" se nesčítá s jinými slevami, můžete ji však použít opakovaně až do 20. 5. 2018.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: