Allnature Spirulina BIO 240 tablet
Produkt je na skladě!

Allnature Spirulina BIO 240 tablet

Spirulina je sinice, jejíž buněčná stěna je tvořena polysacharidem, který je pro lidské tělo lehce stravitelný, a tím jsou všechny unikátní živiny lehce vstřebávány. Díky tomu se spirulina perfektně hodí pro výživu organismu a řadí se k takzvaným zeleným superpotravinám. Spirulina patří k jedinečným zdrojům rostlinných bílkovin, je proto ideální pro vegany, vegetariány a osoby v rekonvalescenci. Má navíc antioxidační schopnosti a napomáhá imunitnímu systému, k normální hladině cukru v krvi, přirozené obranyschopnosti, kontrole tělesné hmotnosti, svalové hmotě a hubnutí. Tabletka pro přirozenou rovnováhu.

Dávkování: doporučená denní dávka je 5 tablet 3 x denně před jídlem. Tablety spolknout celé a zapít dostatečným množstvím tekutin, nebo je rozmixovat ve oblíbeném smoothie. Tablety nedávejte do horkých pokrmů a nápojů, ztrácí v nich svoje nutriční hodnoty a to by byla ohromná škoda.

Složení: Spirulina (Arthrospira platensis, 100% sladkovodní řasa Spirulina)

allnature-logo

Allnature je výrobcem zdravé a vysoce kvalitní výživy, která čerpá z přírodních zdrojů. Všechny obsažené suroviny jsou pečlivě sklízeny a zpracovávány, baleny, skladovány i přepravovány tak, aby splňovaly i ty nejvyšší nároky na kvalitu přírodních produktů. Zdravá výživa z přírodních rostlinných zdrojů od značky Allnature je skvělou volbou pro všechny spotřebitele, kteří chtějí být přírodě nablízku.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: