Allnature Noni šťáva 100% BIO Premium 500 ml
Produkt je na skladě!

Allnature Noni šťáva 100% BIO Premium 500 ml

Allnature Noni je 100% šťáva v prémiové BIO kvalitě. Efektivně revitalizuje celý organismus, napomáhá uvolňovat stres a posiluje imunitní systém.

Noni obsahuje proxeronin, který se v těle přeměňuje na enzym xeronin, potřebný pro správné fungování bílkovin a tvorbu endorfinů - hormonů štěstí. Z hlediska složení je šťáva Noni hotovou vitamínovou bombou, obsahuje vitamin A, C, E a vitaminy řady B. Díky tomu užívání Noni zlepšuje stav pokožky, vlasů a nehtů a zároveň působí jako silný antioxidant. Noni, kromě vitamínů, obsahuje i kyselinu listovou, panthotenovou a mnoho minerálů. O složení Noni BIO Premium šťávy lze říci, že všechny její obsahové látky jsou spolu dokonale sehrané, což se blahodárně projeví na našem organismu.

Plody Noni pocházejí z rostliny Morinda citrifolia a jsou často přezdívané jako "ovoce bohů". Dodnes se nepěstuje nikde jinde kromě plantáží na Tahiti. Šťáva z plodů Noni se nejdříve lisuje za studena, následně se filtruje, aby se odstranily zbytky dužiny. Neobsahuje žádné chemické látky jako pesticidy, hnojiva či těžké kovy. Celý proces zpracování plodů Noni je velmi důkladný, aby si šťáva zachovala BIO kvalitu a všechny účinné látky.

Šťáva z plodů Noni má jemnou chuť a působí blahodárně na lidský organismus. Obsahuje velké množství vitamínů, aminokyseliny, minerály, stopové prvky a enzymy. Mix těchto výživných látek dodá vašemu organizmu přísun energie, vitality a fyzické i psychické pohody.

Dávkování: Dospělí by měli užívat až 25 ml ráno a večer, pokud možno na lačný žaludek. Doporučujeme začínat malým množstvím, jednou až dvěma lžícemi. Dávku lze postupně zvyšovat až do doporučené denní dávky. Užívání Noni šťávy nabízí mnoho variací, můžete ji užívat neředěnou, ale i ve formě koktejlu s chlazenou limonádou, či dokonce jako polevu na dezerty.

Upozornění: Přípravek je zaregistrován jako doplněk stravy a není určen jako náhrada pestré stravy ani jako náhrada léků, které vám předepsal lékař. Nepřekračujte doporučené dávkování a skladujte mimo dosah dětí. Přestože je šťáva určena i těhotným ženám, doporučujeme šťávu začít pravidelně konzumovat až po konzultaci s lékařem.

Skladování: Skladujte v suchu a při teplotě do 20 ° C. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 1 měsíce.

Složení: 100% Noni BIO šťáva.

Allnature je českým výrobcem zdravé a vysoce kvalitní výživy, která čerpá z přírodních zdrojů. Všechny obsažené suroviny jsou pečlivě sklízeny a zpracovávány, baleny, skladovány i přepravovány tak, aby splňovaly i ty nejvyšší nároky na kvalitu přírodních produktů. Zdravá výživa z přírodních rostlinných zdrojů od značky Allnature je skvělou volbou pro všechny spotřebitele, kteří chtějí být přírodě nablízku.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: