Allnature Maca peruánská prášek BIO RAW 200 g
Produkt je na skladě!

Allnature Maca peruánská prášek BIO RAW 200 g

Černá odrůda superpotraviny Maca je výborným zdrojem přírodních fytoestrogenů, vitamínů, minerálů a velmi kvalitních rostlinných bílkovin. Maca podporuje vytrvalost, sexualitu, udržuje tělo v psychické pohodě. Má mírně nasládlou karamelovou chuť.

Černá odrůda Maca je nejúčinnější odrůda maca, obsahuje nejvíce jódu. Tato super potravina je plná vitamínů, tříslovin, aminokyselin a dalších látek.

Maca neboli peruánský ženšen obsahuje cca 60 % sacharidů, 9 % vlákniny, 10 % vysoce kvalitních bílkovin – celkem 20 druhů aminokyselin, mastné kyseliny, vitamíny A, B1, B2, B6, C a E, steroly, třísloviny, saponiny, uhlovodany a řadu stopových prvků (železo, vápník, měď, zinek, hořčík, draslík, sodík, jód a další). Sušený prášek vám vydrží až 7 let. Použít jej můžete na pití, do dezertů, ale zkuste třeba vytvořit karamelovou krustu na mase.

Maca má mnoho účinků, zlepšuje psychickou pohodu, má afrodiziakální účinky pro muže i ženy, zlepšuje erekci, léčí neplodnost, prohřeje organismus v zimním období, podporuje růst svalové hmoty a zlepšuje regeneraci po fyzické zátěži.

Doporučené použití: Rozmíchejte jej ve vodě, kávě nebo ovocné šťávě. Přidejte jej do koktejlu, tvarohového dezertu nebo pudinku, ale i při pečení masa.

Upozornění: Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů a skořápkových plodů.

Složení: BIO maca peruánská černá 100% (Řeřicha peruánská, Lepidium meyenii).

Allnature je českým výrobcem zdravé a vysoce kvalitní výživy, která čerpá z přírodních zdrojů. Všechny obsažené suroviny jsou pečlivě sklízeny a zpracovávány, baleny, skladovány i přepravovány tak, aby splňovaly i ty nejvyšší nároky na kvalitu přírodních produktů. Zdravá výživa z přírodních rostlinných zdrojů od značky Allnature je skvělou volbou pro všechny spotřebitele, kteří chtějí být přírodě nablízku.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: