Allnature Kakaový prášek BIO RAW 200 g
Produkt je na skladě!

Allnature Kakaový prášek BIO RAW 200 g

BIO Kakaový prášek Allnature z nepraženého kakaa se sníženým obsahem tuku s velkým množství minerálů, stopových prvků a enzymů. Kakao Allnature je vyráběno v RAW kvalitě. Kakaové boby nejsou praženy, ale po fermentaci, sušení a očištění jsou rovnou nadrceny a pomocí lisu z části zbaveny kakaového másla. Díky tomuto šetrnému zpracování zůstává v kakaovém prášku zachováno maximální množství prospěšných látek. 100 g kakaa obsahuje například 125 % referenční hodnoty příjmu draslíku, více jak 100 % fosforu, železa a hořčíku a téměř 65 % zinku.

Kakaový prášek se vyrábí ze sušených semen kakaovníku Criollo. Plody obsahují asi 40 oválných, okolo 3 cm dlouhých semen, která se malinko podobají mandlím. Kakaové boby jsou odedávna velice ceněnou surovinou. Aztékové si jich vážili víc než zlata, protože je používali jako platidlo, zatímco zlato využívali jen k estetickým účelům. Za 100 kakaových bobů se dal například koupit otrok, za 10 králík.

Kakao Allnature je jemný kakaový prášek a má plnou, lehce kořeněnou chuť a vůni s nižší hořkostí. Používá se stejně jako běžné kakao z pražených bobů na vaření, při pečení dezertů nebo při výrobě domácí čokolády, horkých nápojů nebo zmrzliny. Pro využití kakaového prášku se můžete nechat inspirovat našimi chutnými a jednoduchými recepty.

Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů a skořápkových plodů.

Skladování: Skladujte v suchu, chladu a temnu.

Energetická hodnota 1590 kJ 379 kcal: Bílkoviny 26,2 g. Tuky z toho nasycené mastné kyseliny 11,1 g 2,6 g. Sodík < 50 mg. Sůl < 0,1 g. Sacharidy z toho cukry 34,6 g 0,6 g. Vláknina 18,1 g

Složení: 100% bio kakaový prášek.

Allnature je českým výrobcem zdravé a vysoce kvalitní výživy, která čerpá z přírodních zdrojů. Všechny obsažené suroviny jsou pečlivě sklízeny a zpracovávány, baleny, skladovány i přepravovány tak, aby splňovaly i ty nejvyšší nároky na kvalitu přírodních produktů. Zdravá výživa z přírodních rostlinných zdrojů od značky Allnature je skvělou volbou pro všechny spotřebitele, kteří chtějí být přírodě nablízku.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: