Allnature BIO Hrachový protein 200 g
Produkt je na skladě!

Allnature BIO Hrachový protein 200 g

100% proteinový prášek se získává ze žlutého hrachu, který je velmi dobře stravitelný. Jedná se o ideální doplněk stravy pro vegany, vegetariány, sportovce a všechny osoby s různými alergiemi například na laktózu, sóju nebo vejce.

Hracový protein Allnatrure je produkt v BIO a RAW kvalitě. Hrachový protein je bez přídavku barviv, plnidel, konzervantů nebo příchutí a získává se šetrnou technologií tak, aby v něm zůstalo zachováno maximální množství nutričně hodnotných látek a prospěšných, velmi důležitých aminokyselin.

Složení: Bio hrachový protein z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Dávkování: Doporučená denní dávka je 25 g (dvě vrchovaté polévkové lžíce smíchejte se 150 ml vody).

Upozornění: Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Země původu Čína. Skladujte v temnu, při teplotách 25-32 °C a při relativní vlhkosti vzduchu do 65 %. Nezmražujte.

Allnature je českým výrobcem zdravé a vysoce kvalitní výživy, která čerpá z přírodních zdrojů. Všechny obsažené suroviny jsou pečlivě sklízeny a zpracovávány, baleny, skladovány i přepravovány tak, aby splňovaly i ty nejvyšší nároky na kvalitu přírodních produktů. Zdravá výživa z přírodních rostlinných zdrojů od značky Allnature je skvělou volbou pro všechny spotřebitele, kteří chtějí být přírodě nablízku.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: