Allnature BIO kokosový cukr 250 g
Produkt je na skladě!

Allnature BIO kokosový cukr 250 g

Kokosový cukr Allnature v BIO kvalitě získaný z okvětí kokosových palem. 100% přírodní nerafinovaná alternativa běžných sladidel s nízkým glykemickým indexem, která má jedinečnou a neopakovatelnou chuť s karamelovým podtónem.  

Kokosový cukr se velmi dobře rozpouští, takže s ním můžete směle sladit veškeré nápoje. Oceníte ho i při pečení různých sušenek, koláčů, zákusků, zmrzlin a sladkých náplní do dortů, protože jim dodá punc jedinečnosti a luxusu.

Kokosový cukr se získává z nektaru okvětí kokosových palem, které se před sběrem musí naříznout. Po sklizni se nechává z této sladké šťávy pomalým zahříváním úplně odpařit voda a výsledným produktem pak jsou krystalky kokosového cukru. Kokosový cukr se v oblasti pěstování kokosů využívá po celá tisíciletí, pro Evropu se ale jedná o poměrně čerstvou novinku. Je to perfektní alternativa k rafinovanému a třtinovému cukru, protože navíc dodá slazeným potravinám jedinečnou a neopakovatelnou karamelovou chuť. Další z výhod kokosového cukru je to, že má (podle Ministerstva zemědělství Filipín) nízký glykemický index 35. Tato hodnota je způsobena tím, že kokosový cukr obsahuje inulin, který zpomaluje absorpci glukózy. 

Složení: 100% bio kokosový cukr.

Allnature je českým výrobcem zdravé a vysoce kvalitní výživy, která čerpá z přírodních zdrojů. Všechny obsažené suroviny jsou pečlivě sklízeny a zpracovávány, baleny, skladovány i přepravovány tak, aby splňovaly i ty nejvyšší nároky na kvalitu přírodních produktů. Zdravá výživa z přírodních rostlinných zdrojů od značky Allnature je skvělou volbou pro všechny spotřebitele, kteří chtějí být přírodě nablízku.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: