Acorelle Tělový sprej Plážová voda 100 ml
Produkt je na skladě!

Acorelle Tělový sprej Plážová voda 100 ml

Užijte si jedinečné vůně tělového spreje Acorelle typické pro atmosféru moře a pláže, který vás ještě více naladí na letní prázdninovou pohodu. Zahalí vás lehce sladká ovocná vůně s nádechem jasmínu a citrusů. Sprej je 100% přírodní, bez fotosenzitivních látek, takže se po aplikaci můžete oddávat slunění bez nebezpečí.

Hlava: pelyněk/jablko/máta

Srdce: jasmín/květy pomerančovníku

Základ: karafiát/balzám/vanilka

Použití: Aplikujte parfém na pulsové body (vnitřní zápěstí, podpaží, šíje, do vlasů, za uši, na dekolt, na kotníky...). Po použití flakon dobře uzavřete a uchovávejte mimo dosah světla. Při aplikaci by se sprej neměl dostat na světlé oblečení, kožešiny, šperky apod.

Složení:ALCOHOL**, AQUA (WATER), CITRUS PARADISI (GRAPEFRUIT) FRUIT WATER*, CITRUS LIMON (LEMON) FRUIT WATER*, CITRUS SINENSIS (ORANGE) FRUIT WATER*, GLYCERIN**, PARFUM (FRAGRANCE), COUMARIN, EUGENOL, LINALOOL.

(*složky pocházející z biologického zemědělství, **upraveno na bázi biologických složek, 100 % všech složek ve výrobku pochází z biologického původu)

ecocert

Značka Acorelle se zrodila v roce 2005 ve Frespech, malé vesničce v srdci severozápadu Francie. Acorelle nabízí širokou škálu přírodních a bio výrobků: parfémů, výrobků pro depilaci, péči o tělo, sluneční řadu a péči pro miminka. Cílem značky Acorelle je vytvářet výrobky co nejvíce přírodní s ohledem na respektování životního prostředí, skutečnou efektivitou a potěšení a radosti při jejich používání. Při vytváření složení výrobků Acorelle se klade zvláštní důraz na výběr složek – jsou přirodní, účinné, inovativní. 

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: