Acorelle Péče proti zarůstání chloupků 50ml
Produkt je na skladě!

Acorelle Péče proti zarůstání chloupků 50ml

Speciální péče na bázi medu s purifikačními vlastnostmi spojená s přírodním komplexem AHA působící proti zarůstání chloupků a proti podráždění pokožky. Kyselina mléčná: AHA jemně exfoliační účinky, eliminuje odumřelou kůži pro uvonění chloupků. Aloe vera bio se svými zklidňujícími a hydratačními vlastnosti podpoří regeneraci podrážděné pokožky. Bio Glycerin napomáhá hydrataci a zjemnění pokožky. Bio Alcohol bio čistí pokožku.

Doporučené použití: Po depilaci vetřete jemně do pokožky.

Složení: Alcohol**,Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Lactic Acid Glycerine**, Sodium Hydroxide, Parfum, Honey*, Arginine, Citroneloll, Limonene, Linaloll. *složky pocházející z biologického zemědělství **složky transformované z biologických ingrediencí
100% všech složek ve výrobku je přírodního původu a 63% všech sloýek ve výrobku pochází z biologického zemědělství.

ecocert

Značka Acorelle se zrodila v roce 2005 ve Frespech, malé vesničce v srdci severozápadu Francie. Acorelle nabízí širokou škálu přírodních a bio výrobků: parfémů, výrobků pro depilaci, péči o tělo, sluneční řadu a péči pro miminka. Cílem značky Acorelle je vytvářet výrobky co nejvíce přírodní s ohledem na respektování životního prostředí, skutečnou efektivitou a potěšení a radosti při jejich používání. Při vytváření složení výrobků Acorelle se klade zvláštní důraz na výběr složek – jsou přirodní, účinné, inovativní.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: