Acorelle Opalovací olej SPF 30 75 ml
Produkt je na skladě!

Acorelle Opalovací olej SPF 30 75 ml

100% přírodní sluneční ochrana na bázi výjimečného oleje Karanja s nemastným efektem, kompletně neviditelnou texturou a voděodolným složením. Opalovací olej na tělo se střední ochranou SPF 30 značky Acorelle účinně chrání pokožku proti paprskům UVA a UVB. Složení je bohaté na výjimečný olej Karanja – olej z indického buku,  jehož textura má delikátní vůni, dobře se vstřebává, je zcela neviditelná, nelepí a je vodě odolná. Opalovací olej bez nanočástic a parfému. 100% přírodní původ bez fotosenzitivních substancí, bez minerálního filtru a bez zinku pro eliminaci podráždění nebo vzniku alergických reakcí.

Použití: Aplikujte v rovnoměrné vrstvě na pokožku celého těla a obličeje ještě před pobytem na slunci. I když je voděodolný, doporučujeme opakovat vždy po koupání nebo utření ručníkem.

Složení: PONGAMIA GLABRA (KARANJA) SEED OIL*, PARFUM (FRAGRANCE), BISABOLOL, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HELIANTHUS ANNUS HYBRID OIL*, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL*, PROPOLIS EXTRACT*, POLLEN EXTRACT*, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, EUGENOL, GERANIOL, LINALOOL.

(*složky pocházející z biologického zemědělství. 100% všech složek je přírodního původu, 98% všech složek pochází z biologického zemědělství)

ecocert

Značka ACORELLE se zrodila v roce 2005 ve Frespech, malé vesničce v srdci severozápadu Francie. ACORELLE nabízí širokou škálu přírodních a bio výrobků: parfémů, výrobků pro depilaci, péči o tělo, sluneční řadu a péči pro miminka. Cílem značky je vytvářet výrobky co nejvíce přírodní s ohledem na respektování životního prostředí, skutečnou efektivitou a potěšení a radosti při jejich používání. Při vytváření složení výrobků ACORELLE se klade zvláštní důraz na výběr složek – jsou přirodní, účinné, inovativní. 

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: