Acorelle Královský depilační vosk 100 g
Produkt je na skladě!

Acorelle Královský depilační vosk 100 g

Depilační vosk Acorelle je účinnější díky složení na bázi přírodní borovicové pryskyřice i u krátkých chloupků a profesionální výsledek vydrží po dobu až 4 týdnů. Depilační vosk je praktičtější a ideální pro celkovou depilaci včetně citlivých zón (podpaží, třísla, obličej). Stačí rychlé ohřátí v mikrovlnné troubě (2 min.) a jednoduchá aplikace v tenké vrstvě bez použití depilačních proužků. Depilační vosk obsahuje bio včelí vosk a extrakt z bio bílé lilie, který má zklidňující a ochranné účinky. Je jemný k pokožce s exkluzivním složením a certifikací ECOCERT a COSMEBIO. Vosk je ieální pro jemnou depilaci citlivé pokožky. 

Krabička obsahuje: 1 kelímek s voskem 100 g + 1 dřevěná špachtle + návod k použití.

Použití: Před depilací – Neaplikujte tělové mléko v den depilace. Natřená pleť brání vosku, aby dobře přilnul k pokožce. Před depilací je dobré provést peeling pokožky pro odstranění odumřelých buněk. To usnadní depilaci a vyhnete se tak zarůstání chloupků. Během depilace – Dobře se podívejte na směr růstu chloupků. Pomocí špachtle naneste velmi jemnou vrstvu vosku na pokožku po směru růstu chloupků. Nechte vosk lehce zaschnout tak, aby při dotyku nelepil. Pod místem, odkud začnete depilaci, pokožku přidržte a tlačte proti směru, po kterém budete vrstvu vosku odstraňovat. Odstraňte zbytky vosku z pokožky pomocí vody. Po depilaci – Bezprostředně po depilaci se vyhněte použití příliš agresivních přípravků, zvláště těm, které obsahují alkohol (jako např. některé deodoranty). Také se vyhněte expozici slunečních paprsků a slunění po dobu 48 hodin. Pokožku denně hydratujte. Pravidelně používejte peeling pro odstranění odumřelých buněk z pokožky. Neuchylujte se k holení nebo používání „chemických“ depilací mezi dvěma depilacemi – tímto dochází k zesílení cibulky chloupku.

Složení: GLYCEYL ROSINATE (dérivé de la résine de pin), CERA ABLBA * (cire d’abeille), RICINUS COMMUNIS OIL (huile de ricin), HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL * (huile de tournesol) / LILIUM CANDIDUM BULB EXTRACT * (extrait de lys blanc).

Jak byla Adéla spokojená s voskem? https://www.folly.cz/blog-2/letni-trable-n--i---chloupky/

ecocert

Značka ACORELLE se zrodila v roce 2005 ve Frespech, malé vesničce v srdci severozápadu Francie. ACORELLE nabízí širokou škálu přírodních a bio výrobků: parfémů, výrobků pro depilaci, péči o tělo, sluneční řadu a péči pro miminka. Cílem značky je vytvářet výrobky co nejvíce přírodní s ohledem na respektování životního prostředí, skutečnou efektivitou a potěšení a radosti při jejich používání. Při vytváření složení výrobků ACORELLE se klade zvláštní důraz na výběr složek – jsou přirodní, účinné, inovativní. 

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: