Acorelle Depilační proužky na podpaží a třísla 20 ks
Produkt je na skladě!

Acorelle Depilační proužky na podpaží a třísla 20 ks

Organické depilační proužky Acorelle pro okamžitou a rychlou depilaci citlivých míst jako podpaží a třísla. Depilace bez rizika, navíc s podepilační péčí pro odstranění případných zbytků vosku a zjemnění pokožky s bio mandlovým olejem. Hypolalergenní složení vosku je upraveno tak, aby byly minimalizovány kožní reakce, je tedy respektována i ta nejcitlivější pokožka. Účinky ingrediencí vosku získaného z přírodní pryskyřice borovice a bio včelího vosku mají optimální přilnavost a skvělou toleranci vůči pokožce. Bio aloe vera má zklidňující účinky na pokožku a rostlinný bio slunečnicový olej respektuje hydrolipidní film pokožky. Jemný bio mandlový olej v podepilační péči nabízí zklidňující účinky. Vosk je bez parabenů, kolofanu a bez parfemace. Exkluzivní složení je účinné i na krátké chloupky a vhodné i pro jemnou pokožku. Depilace vydrží až 4 týdny. 

Balení obsahuje: 20 ks depilačních proužků, 1x flakonek s podepilační péčí (4,5 ml) s mandlovým olejem.

Použití: Proužky nahřejte mezi dlaněmi. Aplikujte na požadované místo a jemně masírujte ve směru růstu chloupků. Poté rychle strhněte proti směru růstu chloupků, přičemž dobře přidržte pokožku. Proužek lze použít vícekrát. Po depilaci aplikujte olej pro zklidnění pokožky a odstranění zbytků vosku.

Složení vosku: Propanediol Rosinate, Glyceryl Rosinate, Cera Alba *, Heliantus Annuus Seed Oil * , Aloe Barbadensis leaf Extract *.
*složky pocházející z biologického zemědělství. 100 % všech složek ve výrobku je přírodního původu a 20,4 % všech složek ve výrobku pochází z biologického zemědělství.

Složení zklidňující podepilační péče:Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Parum, Citral, Limonene, Linalool.
*složky pocházející z biologického zemědělství. 100 % všech složek ve výrobku je přírodního původu a 10 % všech složek ve výrobku pochází z biologického zemědělství.

ecocert

Značka ACORELLE se zrodila v roce 2005 ve Frespech, malé vesničce v srdci severozápadu Francie. ACORELLE nabízí širokou škálu přírodních a bio výrobků: parfémů, výrobků pro depilaci, péči o tělo, sluneční řadu a péči pro miminka. Cílem značky je vytvářet výrobky co nejvíce přírodní s ohledem na respektování životního prostředí, skutečnou efektivitou a potěšení a radosti při jejich používání. Při vytváření složení výrobků ACORELLE se klade zvláštní důraz na výběr složek – jsou přirodní, účinné, inovativní. 

Depilační proužky na tělo vyzkoušela blogerka Růžový chroust. A fungovaly i na mužské hrudi? Vše se dočtete v recenzi  https://www.folly.cz/blog-2/recenze--epilacni-prouzky/.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: