Acorelle Depilační proužky na obličej 20 ks
Produkt je na skladě!

Acorelle Depilační proužky na obličej 20 ks

Organické depilační proužky na obličej Acorelle pro okamžité a rychlé použití, bez rizika a s podepilační péčí pro odstraněné případných zbytků vosku a zjemnění pokožky s bio mandlovým olejem. Hypolalergenní složení vosku je upraveno tak, aby byly minimalizovány kožní reakce, je tedy respektována i ta nejcitlivější pokožka. Účinky ingrediencí vosku získaného z přírodní pryskyřice borovice a bio včelího vosku mají optimální přilnavost a skvělou toleranci vůči pokožce. Bio aloe vera má zklidňující účinky na pokožku a rostlinný bio slunečnicový olej respektuje hydrolipidní film pokožky. Jemný bio mandlový olej v podepilační péči nabízí zklidňující účinky. Vosk je bez parabenů, kolofanu a bez parfemace. Exkluzivní složení je účinné i na krátké chloupky a vhodné i pro jemnou pokožku. Depilace vydrží až 4 týdny. 

Balení obsahuje: 20 ks depilačních proužků, 1x flakonek s podepilační péčí (4,5 ml) s mandlovým olejem.

Použití: Proužky nahřejte mezi dlaněmi. Oddělte proužky od sebe. Proužek aplikujte na požadované místo a jemně masírujte ve směru růstu chloupků. Poté energicky strhněte proužek proti směru růstu chloupků, přičemž dobře přidržte pokožku. Proužek lze použít vícekrát. Po použití proužku aplikujte azulénový olej pro zklidnění pokožky a odstranění zbytků vosku.

Složení vosku: Propanediol Rosinate, Glyceryl Rosinate, Cera Alba*, Heliantus Annuus Seed Oil* , Aloe Barbadensis leaf Extract*.
*složky pocházející z biologického zemědělství. 100 % všech složek ve výrobku je přírodního původu a 20,4 % všech složek ve výrobku pochází z biologického zemědělství.

Složení zklidňující podepilační péče: Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Parum, Citral, Limonene, Linalool.
*složky pocházející z biologického zemědělství. 100 % všech složek ve výrobku je přírodního původu a 10 % všech složek ve výrobku pochází z biologického zemědělství.

ecocert

Značka ACORELLE se zrodila v roce 2005 ve Frespech, malé vesničce v srdci severozápadu Francie. ACORELLE nabízí širokou škálu přírodních a bio výrobků: parfémů, výrobků pro depilaci, péči o tělo, sluneční řadu a péči pro miminka. Cílem značky je vytvářet výrobky co nejvíce přírodní s ohledem na respektování životního prostředí, skutečnou efektivitou a potěšení a radosti při jejich používání. Při vytváření složení výrobků ACORELLE se klade zvláštní důraz na výběr složek – jsou přirodní, účinné, inovativní. 

Depilační proužky na tělo vyzkoušela blogerka Růžový chroust. A fungovaly i na mužské hrudi? Vše se dočtete v recenzi  https://www.folly.cz/blog-2/recenze--epilacni-prouzky/.

 

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: