Acorelle Depilační krém na tělo 150 ml
Produkt je na skladě!

Acorelle Depilační krém na tělo 150 ml

Depilační krém na tělo Acorelle se systémem VedaCalm™ a s obsahem 65 % přírodních složek je vyvinut i pro velmi citlivou pokožku. VedaCalm™ je komplex 3 olejů, které působí protizánětlivě a proti zarudnutí. Díky tomuto inovačnímu složení s revolučními aktivními složkami můžete zapomenout na nepříjemný odér klasických depilačních krémů. Bezbolestně a za pouhé 4 minuty bude vaše pokožka hladká a chráněná.

Komplex VedaCalm TM je synergetický komplex 3 olejů – nimbový olej, sezamový olej a éterický olej kadidlovníku. Přípravek obsahuje také rostlinný mandlový olej, který má zjemňující a hydratační účinky.

Balení obsahuje krém v tubě 150 ml, 1 dřevěnou špachtli.

Použití: Aplikujte v rovnoměrné vrstvě tak, abyste úplně zakryli chloupky. Nechte působit 4–8 minut, poté odstraňte pomocí špachtle a opláchněte vodou. Na zklidnění pokožky můžete použít levandulovou květovou vodu nebo levandulový pleťový olej.

Složení: Synergetický komplex 3 olejů – nimbový olej, sezamový olej, éterický olej kadidlovníku, mandlový olej.

ecocert

Značka ACORELLE se zrodila v roce 2005 ve Frespech, malé vesničce v srdci severozápadu Francie. ACORELLE nabízí širokou škálu přírodních a bio výrobků: parfémů, výrobků pro depilaci, péči o tělo, sluneční řadu a péči pro miminka. Cílem značky je vytvářet výrobky co nejvíce přírodní s ohledem na respektování životního prostředí, skutečnou efektivitou a potěšení a radosti při jejich používání. Při vytváření složení výrobků ACORELLE se klade zvláštní důraz na výběr složek – jsou přirodní, účinné, inovativní.

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: