Acorelle Depilační krém na obličej a citlivé zóny + péče pro zklidnění 105 ml
Produkt je na skladě!

Acorelle Depilační krém na obličej a citlivé zóny + péče pro zklidnění 105 ml

Depilační krém na obličej a citlivé zóny Acorelle se systémem VedaCalm™ s obsahem 65 % přírodních složek je vyvinut i pro velmi citlivou pokožku. Je určen pro obličej a citlivé zóny. VedaCalm je účinný komplex třech 100% přírodních olejů (nimbový olej, sezamový olej, éterický olej kadidlovníku), které působí protizánětlivě a proti zčervenání. Přípravek proti zarudnutí pokožky poskytuje maximální ochranu proti podráždění a pokožku regeneruje.

Balení obsahuje krém v tubě 75 ml, 1 dřevěnou špachtli, 1 zklidňující přípravek 30 ml přípravku, jež regeneruje pokožku po depilaci.

Použití: Aplikujte v rovnoměrné vrstvě tak, abyste úplně zakryli chloupky. Nechte působit 2–3 minuty, poté odstraňte pomocí špachtle a opláchněte vodou. Na zklidnění pokožky můžete použít levandulovou květovou vodu nebo levandulový pleťový olej.

Složení: Komplex VedaCalm TM: synergetický komplex 3 olejů – nimbový olej, sezamový olej, éterický olej kadidlovníku. Přípravek obsahuje také rostlinný mandlový olej, který má zjemňující a hydratační účinky.

ecocert

Značka ACORELLE se zrodila v roce 2005 ve Frespech, malé vesničce v srdci severozápadu Francie. ACORELLE nabízí širokou škálu přírodních a bio výrobků: parfémů, výrobků pro depilaci, péči o tělo, sluneční řadu a péči pro miminka. Cílem značky je vytvářet výrobky co nejvíce přírodní s ohledem na respektování životního prostředí, skutečnou efektivitou a potěšení a radosti při jejich používání. Při vytváření složení výrobků ACORELLE se klade zvláštní důraz na výběr složek – jsou přirodní, účinné, inovativní. 

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: