2bears Jewellery Náramek z lávových kamenů ONA & ON náramek ONA a ON: ONA tmavý kříž
Produkt je na skladě!

2bears Jewellery Náramek z lávových kamenů ONA & ON náramek ONA a ON: ONA tmavý kříž

Pověste na své zápěstí trendy kousek z lávových kamenů, které se skvěle kombinují s jinými náramky i jakýmkoliv outfitem. Protože milujeme stylové muže, pořiďte i partnerovi cool kousek, který skvěle doplní hodinky nebo jeho letní outfit.

Vybírejte z kombinací lávové kameny černý kříž Hematit nebo lávové kameny stříbrný kříž Hematit!

LÁVA dokáže předat vašemu tělu pozitivní energii a naopak negativní od vás odčerpat. Léčí plíce a kosti. Obnovuje citlivost smyslových orgánů. Reguluje množství tekutin a buněčný metabolismus. Posiluje imunitní systém. Proti stresu a depresím. Pomáhá při bakteriálních zánětech, posiluje zažívací trakt, odstraňuje následky tělesných i duševních traumat.

Hematit patří mezi PROJEKTIVNÍ KAMENY, které nám dodávají energii. Do okolí vysílají mužskou energii jang – rozum, průbojnost, tvořivá síla. Tyto kameny nabíjíme slunečními paprsky. Náramek s projektivními kameny nosíme na pravém zápěstí. Hematit léčí oběhové problémy a nemoci krve. Podporuje činnost ledvin při čištění krve a současně pomáhá regenerovat jejich tkáň. Podněcuje ukládání železa a tvorbu krvinek. Léčí křeče v nohou, zahání úzkost a nespavost. Pomáhá rovnat záda a příznivě působí při zlomeninách.

Náramek před nošením očistěte vložením asi na 3 minut pod vlažnou tekoucí vodu a poté nabijte na slunečním světle přibližně 16 hodin. Energetické náramky čistěte pravidelně každé 2 týdny. Pokud nosíte více náramků najednou, je třeba je čistit častěji.

Velikost korálku ONA: 0,6cm. Velikost korálku ON: 0,8cm.

2bears Jewellery

Veškeré zboží je přírodního charakteru a tudíž nelze zaručit absolutní symetričnost, barevnost a mozaiku. Ze stejného důvodu jsou veškeré uvedené fotografie pouze ilustrativní.

 

 

 

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: