2bears Jewellery Dámský náramek z lávových kamenů se symbolem HAMSA náramek HAMSA: stříbrná
Produkt je na skladě!

2bears Jewellery Dámský náramek z lávových kamenů se symbolem HAMSA náramek HAMSA: stříbrná

Dámský náramek s energetickými korálky lávy s Hamsou a skleněnými korálky Preciosa na elastické šňůrce padne každému zápěstí.

LÁVA dokáže předat vašemu tělu pozitivní energii a naopak negativní od vás odčerpat. Léčí plíce a kosti. Obnovuje citlivost smyslových orgánů. Reguluje množství tekutin a buněčný metabolismus. Posiluje imunitní systém. Proti stresu a depresím. Pomáhá při bakteriálních zánětech, posiluje zažívací trakt, odstraňuje následky tělesných i duševních traumat.

Symbol a amulet HAMSA nebo též „Fátimina ruka“ (či „Ruka Fátimy“ nebo „Ruka Marie“), je ve tvaru lidské ruky oblíbený zejména v oblasti Středního východu a severní Afriky. Zobrazuje dlaň pravé ruky, což bylo v mnoha společnostech během historie považováno za znamení ochrany. Hamsa má tedy ochraňovat především před uhrančivým pohledem. Proto bývá tento amulet v některých případech ozdobem okem.

Velikost korálku: 0,6cm. Délka: 18-19cm.

2bears Jewellery

Veškeré zboží je přírodního charakteru a tudíž nelze zaručit absolutní symetričnost, barevnost a mozaiku. Ze stejného důvodu jsou veškeré uvedené fotografie pouze ilustrativní.

 

 

 

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: