2bears Jewellery Dámský náramek s polodrahokamem Onyx, Tyrkys a skleněný Neon
Produkt je na skladě!

2bears Jewellery Dámský náramek s polodrahokamem Onyx, Tyrkys a skleněný Neon

Netradiční ručně vyráběný dámský náramek  z korálků  čeného polodrahokamu Onyx doplněný skleněnými neonovými korálky a stříbrnou mincí rozzáří zápěstí a oživí Váš letní outfit.

ONYX patří mezi PROJEKTIVNÍ KAMENY, které nám dodávají energii. Do okolí vysílají mužskou energii jang – rozum, průbojnost, tvořivá síla. Tyto kameny nabíjíme slunečními paprsky. Náramek s projektivními kameny nosíme na pravém zápěstí. Polodrahokam Onyx dodává sílu. Zajišťuje oporu v obtížných nebo nepřehledných situacích stejně jako v obdobích mimořádného citového nebo tělesného stresu. Udržuje v těle rovnováhu energií jin a jang. blahodárně působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a nohy.

TYRKYS patří mezi RECEPTIVNÍ KAMENY, které nás uklidňují a zbavují stresu. Do prostoru vyzařují ženskou (zápornou) energii jin – empatie, pasivita, jemná síla. Nabíjí se v měsíčním světle. Náramek vyrobený z receptivních kamenů noste na levém zápěstí. Tyrkys je nejúčinnější léčivý a očistný krystal. Rozptyluje negativní energii. Regeneruje tkáně, podporuje vstřebávání živin. Uzdravuje tělo jako celek, zejména však oči, včetně šedého zákalu. Snižuje přílišnou kyselost organizmu a blahodárně působí na dnu, revmatizmus a žaludek. Tento kámen funguje protizánětlivě a detoxikačně. Potlačuje křeče a bolesti. Údajně dokáže změnit i barvu, aby svého majitele varoval před nebezpečím nevěry.

Náramek před nošením očistěte vložením asi na 3 minut pod vlažnou tekoucí vodu a poté nabijte na slunečním světle přibližně 16 hodin. Energetické náramky čistěte pravidelně každé 2 týdny. Pokud nosíte více náramků najednou, je třeba je čistit častěji.

Délka náramku: 16/17 cm. Velikost korálků: 0,6cm.

2bears Jewellery

Veškeré zboží je přírodního charakteru a tudíž nelze zaručit absolutní symetričnost, barevnost a mozaiku. Ze stejného důvodu jsou veškeré uvedené fotografie pouze ilustrativní.

Náš tip: Nebojte se kombinovat více náramků z kolekce 2bears Jewellery dohromady pro jedinečný look!

 

 

 

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: