2bears Jewellery Dámský náramek polodrahokam Howlit  & Tyrkys Budha náramek tyrkys & howlit: Budha Howlit + skleněné oranžové korálky
Produkt je na skladě!

2bears Jewellery Dámský náramek polodrahokam Howlit & Tyrkys Budha náramek tyrkys & howlit: Budha Howlit + skleněné oranžové korálky

Jedinečný energetický dámský náramek z korálků z polodrahokamu Howlit a Tyrkys doplněný o výrazný korálek ve tvaru Budhy z Howlitu nebo Tyrkysu pro získání pozitivní energie, klidu a štěstí.

Polodrahokam TYRKYS je nejúčinnější léčivý a očistný krystal. Rozptyluje negativní energii. Regeneruje tkáně, podporuje vstřebávání živin. Uzdravuje tělo jako celek, zejména však oči, včetně šedého zákalu. Snižuje přílišnou kyselost organizmu a blahodárně působí na dnu, revmatizmus a žaludek. Tento kámen funguje protizánětlivě a detoxikačně. Potlačuje křeče a bolesti. Údajně dokáže změnit i barvu, aby svého majitele varoval před nebezpečím nevěry.

Polodrahokam HOWLIT je mimořádně uklidňující kámen. Přináší úlevu při nespavosti. Udržuje rovnováhu vápníku v těle. Přispívá k dobrému stavu zubů, kostí a měkkých tkání. Učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost.

Polodrahokamy Howlit i Tyrkys patří mezi RECEPTIVNÍ KAMENY, které nás uklidňují a zbavují stresu. Do prostoru vyzařují ženskou (zápornou) energii jin – empatie, pasivita, jemná síla. Nabíjí se v měsíčním světle. Náramek vyrobený z receptivních kamenů noste na levém zápěstí.

Náramek před nošením očistěte vložením asi na 3 minut pod vlažnou tekoucí vodu a poté nabijte na slunečním světle přibližně 16 hodin. Energetické náramky čistěte pravidelně každé 2 týdny. Pokud nosíte více náramků najednou, je třeba je čistit častěji.

Délka náramku: 17cm. Velikost korálků: 1cm.

2bears Jewellery

Veškeré zboží je přírodního charakteru a tudíž nelze zaručit absolutní symetričnost, barevnost a mozaiku. Ze stejného důvodu jsou veškeré uvedené fotografie pouze ilustrativní.

 

 

 

 

 

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: