2bears Jewellery Dámský náramek Howlit s Tyrkysem s červenými korálky, střapcem a amuletem Om
Produkt je na skladě!

2bears Jewellery Dámský náramek Howlit s Tyrkysem s červenými korálky, střapcem a amuletem Om

Dámský okouzlující náramek z přírodního kamenů doplněný o skleněné korálky Preciosa, módní střapec a amulet OM z bižuterního kovu.

HOWLIT – mimořádně uklidňující kámen. Přináší úlevu při nespavosti. Udržuje rovnováhu vápníku v těle. Přispívá k dobrému stavu zubů, kostí a měkkých tkání. Učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost.

TYRKYS - je nejúčinnější léčivý a očistný krystal. Rozptyluje negativní energii. Regeneruje tkáně, podporuje vstřebávání živin. Uzdravuje tělo jako celek, zejména však oči, včetně šedého zákalu. Snižuje přílišnou kyselost organizmu a blahodárně působí na dnu, revmatizmus a žaludek. Tento kámen funguje protizánětlivě a detoxikačně. Potlačuje křeče a bolesti. Údajně dokáže změnit i barvu, aby svého majitele varoval před nebezpečím nevěry.

Amulet OM - je starodávný indický a tibetský znak. Objevuje se v různých náboženstvích a vyznáních, pochází z Buddhismu a Hinduismu. Je symbolem jak tvaru tak zvuku, jak dole tak nahoře. Reprezentuje vytvoření všeho jako jedné součásti celku. Znaky této slabiky znázorňují třemi křivkami tři světy: tělesný, duchovní a svět nevědomí. Tečka znázorňuje nejvyšší vědomí, které tyto tři světy spojuje a ovládá. Pomocí této mantry máme pochopit pojetí, bezúhonnost celého života. Vede nás k většímu uvědomění, ukazuje lepší cesty na výběr, šťastnější život.

Délka náramku: 16.5-17.5 cm. Velikost korálků: 0.8cm.

2bears Jewellery

Veškeré zboží je přírodního charakteru a tudíž nelze zaručit absolutní symetričnost, barevnost a mozaiku. Ze stejného důvodu jsou veškeré uvedené fotografie pouze ilustrativní.

 

 

 

 

 

Upozornit mě, když dojde ke změně ceny: